Przejdź do treści
Strona główna » Szafy na wymiar » Zielonka

Zielonka

Szafy na wymiar – Zielonka

Naszą ofertę szaf na wymiar kierujemy do wszystkich mieszkańców Zielonki, całej Warszawy oraz innych miejscowości w woj. mazowieckim. Jest to bowiem doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wybór mebla tworzonego na zamówienie nie jest jednak tak oczywisty, dlatego w EST Meble czeka na Państwa zespół specjalistów, który pomoże Wam w stworzeniu odpowiedniego elementu.

Projektowanie szafy na wymiar zaczynamy od precyzyjnego wymierzenia przestrzeni, w której ma ona stanąć. Dzięki temu będzie ona idealnie dopasowana do wnętrza, co jest szczególnie istotne w nieregularnych pokojach lub pomieszczeniach ze skosami. Następnie należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana będzie szafa. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasują je Państwo do reszty aranżacji wnętrza.

Nowoczesne i funkcjonalne szafy na wymiar

Wygląd zewnętrzny szafy na wymiar, choć niezwykle istotny, nie jest jedynym elementem, który ma znaczenie przy jej tworzeniu. Szczególnie ważne dla wygody użytkowania jest funkcjonalne zorganizowanie wnętrza mebla. Oznacza to, że mogą Państwo dowolnie – oczywiście pod okiem jednego z naszych projektantów – dostosować ilość i rozmieszczenie półek, drążków na wieszaki czy też szuflad w szafie. Nasze nowoczesne projekty łączą w sobie bowiem zarówno atrakcyjny design, jak i funkcjonalność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Chętnie pomożemy Państwu w stworzeniu wymarzonej szafy wnękowej, a także innych elementów wyposażenia domu, np. mebli kuchennych w Zielonce czy też mebli łazienkowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie, a także stacjonarnie – w naszym salonie w Warszawie.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice