Przejdź do treści

Meble kuchenne – Zielonka

Szukają Państwo wyjątkowych mebli kuchennych w Zielonce, które są tworzone na wymiar i wyróżniają niezwykle wysoką jakością? Nasza oferta spełni wszystkie te wymagania. Dysponujemy bowiem własną, doskonale wyposażoną pracownią stolarską, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować wszelkie elementy wyposażenia na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tym sposobem możemy też kontrolować każdy etap produkcji i mieć pewność, że do naszych Klientów trafiają funkcjonalne, trwałe oraz piękne wyroby.

Co więcej, meble kuchenne tworzone na wymiar pozwalają też na pełne wykorzystanie przestrzeni. Niezależnie od wielkości i kształtu pomieszczenia projektujemy je w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do wymiarów kuchni. Dzięki temu zyskują Państwo jeszcze więcej miejsca do przechowywania oraz unikają nieestetycznych pustych przestrzeni między szafkami.

Dopasowanie mebli kuchennych do każdej aranżacji

Meble kuchenne na zamówienie to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć niepowtarzalną aranżację swojej kuchni. Projektując je, możemy bowiem uwzględnić wszelkie niestandardowe rozwiązania, takie jak nietypowe kształty szafek, wyspy czy barki. Co więcej, podobnie jak w przypadku mebli łazienkowych w Zielonce, dajemy Państwu możliwość wyboru spośród szerokiej gamy materiałów i wykończeń.

Nasz projektant zaproponuje rozwiązania idealnie wpisujące się w wybrany styl. Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszych możliwości lub obejrzeć dostępne meble kuchenne, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz wizyt w naszym showroomie stacjonarnym, który znajduje się po Warszawą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie, aby szybko mogli się Państwo cieszyć nową, idealną kuchnią.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice