Przejdź do treści

Meble łazienkowe – Zielonka

Doskonale wiemy, że samodzielne urządzanie łazienki to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy chce się stworzyć przestrzeń zarówno funkcjonalną, jak i estetyczną. Wybór mebli łazienkowych w Zielonce, które wykonujemy na indywidualne zamówienie, może okazać się świetnym rozwiązaniem dla osób, którym nie odpowiada standardowe wyposażenie. Decydując się na nasze usługi, będą Państwo mogli stworzyć w swojej łazience komfortową i praktyczną przestrzeń do codziennego użytku.

Co więcej, pomożemy Państwu na każdym etapie realizacji – od przygotowania szczegółowego projektu wymarzonej łazienki wraz z wizualizacją, aż po montaż gotowych produktów. Zapewniamy precyzyjne dopasowanie mebli łazienkowych do wymiarów i kształtu pomieszczenia. Dzięki temu wykorzystamy w pełni jego potencjał, co jest szczególnie istotne w mniejszych łazienkach, gdzie każdy centymetr miejsca jest na wagę złota.

Projekt mebli łazienkowych dostosowany do indywidualnych preferencji

Przy projektowaniu mebli łazienkowych na wymiar warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Po pierwsze należy dokładnie zmierzyć przestrzeń, w której mają się znaleźć meble, aby uniknąć problemów związanych z ich dopasowaniem. Warto również zastanowić się nad tym, jakie funkcje mają pełnić poszczególne elementy. Gdy to już ustalimy, przechodzimy do kwestii estetyki.

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Klientów bardzo duży wybór materiałów, wzorów i kolorów mebli łazienkowych, dzięki czemu bez trudu wybiorą oni pośród nich swoje ulubione. To jednak nie wszystko! W zakres naszej oferty wchodzą też inne meble, takie tak szafy na wymiar w Zielonce, garderoby i biurka, a także rozmaite meble kuchenne. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice