Przejdź do treści

Meble łazienkowe – Warszawa Bielany

Stworzenie projektu mebli łazienkowych na wymiar powinno przebiegać we współpracy z doświadczonym projektantem, który zwróci uwagę na wszystkie najważniejsze elementy. Dlatego też nasza oferta skierowana do mieszkańców warszawskich Bielan i innych stołecznych dzielnic oraz okolicznych miejscowości obejmuje doradztwo na każdym etapie współpracy, a także transport i montaż wybranych produktów.

Nasi specjaliści, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, pomogą Państwu dokładnie zmierzyć dostępną przestrzeń w łazience. Uwzględnią oni wówczas nie tylko powierzchnię podłogi, ale także wysokość pomieszczenia, aby odpowiednio rozmieścić wszystkie meble łazienkowe. Ponadto podpowiemy Państwu, jakie rozwiązania będą w Waszym przypadku najbardziej funkcjonalne, by codzienne korzystanie z łazienki było w pełni komfortowe.

Funkcja wizualna i odpowiednia aranżacja mebli łazienkowych

W EST Meble zdajemy sobie sprawę, że nie tylko funkcjonalność liczy się dla naszych Klientów. Równie ważna jest bowiem estetyka mebli łazienkowych, które powinny pasować do reszty aranżacji. Biorąc pod uwagę styl, rodzaj użytych materiałów i kolorystykę, jesteśmy w stanie stworzyć spójny oraz piękny wystrój zgodny z preferencjami naszych Klientów. Aby temu sprostać, przygotowaliśmy duży wybór produktów, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Co więcej, wszystkie nasze meble na wymiar w Warszawie-Bielanach wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zachowują one swój pierwotny wygląd i estetykę przez wiele lat po montażu, nawet jeśli są użytkowane w trudnych łazienkowych warunkach, czyli narażane na wilgoć i częste zmiany temperatury. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty i do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice