Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Warszawa Bielany

Meble na wymiar Warszawa Bielany

Meble na wymiar – Warszawa Bielany

Wszystkim Klientom z warszawskich Bielan (i nie tylko!) oferujemy meble na wymiar, które doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Przygotowaliśmy bowiem szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów, a także nowoczesnych rozwiązań, które spełnią nawet najwyższe wymagania oraz będą estetycznie pasować do różnych wnętrz.

Wybierając nasze meble na wymiar, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość wykonania oraz idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy kształtu. W ten sposób wykorzystają Państwo pełen potencjał swoich wnętrz, co jest szczególnie istotne w przypadku mniejszych metraży. Nasze produkty to zatem gwarancja trwałości, funkcjonalności oraz estetyki, które są niezwykle istotne dla każdego, kto ceni sobie komfort i wygodę we własnym domu lub biurze.

Atrakcyjne ceny naszych mebli na wymiar

Decydując się na zakup mebli na wymiar z naszej oferty, warto też zwrócić uwagę na ich cenę, która jest niezwykle atrakcyjna. Oferowane produkty pochodzą bowiem bezpośrednio od producenta, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów. Za najwyższą jakość natomiast odpowiada szczegółowa kontrola na każdym etapie produkcji. Jest to możliwe dzięki temu, że dysponujemy własnym zakładem stolarskim i lakierniczym.

Co równie istotne, nasze wyroby oferujemy nie tylko mieszkańcom warszawskich Bielan, ale całego woj. mazowieckiego. Dostarczamy meble na wymiar na Grochów i do dalszych dzielnice, a także wielu innych miejscowości. Wszystkim zapewniamy fachową pomoc przy wyborze, stworzenie projektu i wizualizacji, bezpieczną dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług, by mogli się Państwo już wkrótce cieszyć nową aranżacją domu!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice