Przejdź do treści

Meble kuchenne na wymiar – Ząbki

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby kuchnia była nie tylko estetycznie urządzona, ale przede wszystkim funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Meble kuchenne na wymiar z naszej oferty są doskonałym rozwiązaniem, które pozwala spełnić te oczekiwania. Usługi EST Meble kierujemy do wszystkich mieszkańców Ząbek, a także całej Warszawy. Oferujemy ponadto meble kuchenne w Wesołej, jak również wielu innych okolicznych miejscowościach.

We wszystkich tych miejscach świadczymy nasze usługi związane zarówno z projektowaniem, jak i montażem wykonanych mebli. Co więcej, dla każdego Klienta przygotowujemy darmową wizualizację, jak może wyglądać jego kuchnia, jeśli zdecyduje się on na nasze usługi. Na tak stworzony projekt mogą Państwo oczywiście nanosić poprawki i zmiany, aby gotowe meble kuchenne na wymiar spełniały Wasze potrzeby pod każdym względem.

Dlaczego warto zdecydować się na meble kuchenne na wymiar?

Meble kuchenne na wymiar to przede wszystkim gwarancja dopasowania ich do indywidualnych potrzeb i wymagań. Każda kuchnia ma bowiem swoje specyficzne cechy, takie jak wielkość, układ czy rozmieszczenie instalacji. Dzięki meblom tworzonym na zamówienie mogą Państwo w pełni wykorzystać jej potencjał i dostępną przestrzeń, tworząc ergonomiczne oraz funkcjonalne miejsce do gotowania. Co istotne, rozwiązanie to sprawdza się zarówno w przypadku bardzo małych, jak i dużych kuchni.

Ogromnym atutem naszych mebli kuchennych na wymiar jest też ich doskonała jakość wykonania. W naszej firmie dysponujemy bowiem własną stolarnią i lakiernią, a także korzystamy z wyłącznie wysokogatunkowych elementów. Klientom z kolei zapewniamy szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów, by mogli oni dopasować wszystkie meble do swoich indywidualnych preferencji. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice