Przejdź do treści

Meble kuchenne – Wesoła

W EST Meble wiemy, że wyjątkowa aranżacja kuchni to marzenie każdego właściciela mieszkania czy domu. Dlatego też nasz salon meblowy w Warszawie oferuje szeroką gamę usług związanych z projektowaniem, tworzeniem i montażem mebli kuchennych na zamówienie. Choć nasza siedziba znajduje się w stolicy, a showroom pod Warszawą, z przyjemnością obsługujemy również Klientów z okolicznych miejscowości, takich jak Wesoła, a także innych zakątków województwa mazowieckiego.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób ceniących sobie nie tylko estetykę i funkcjonalność mebli kuchennych, ale także indywidualne podejście do Klienta oraz dbałość o każdy detal. Tworzymy bowiem produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy też w stanie wykorzystać pełen potencjał każdej kuchni – zarówno niewielkiej, jak i bardziej przestronnej, o nieregularnym kształcie lub połączonej z salonem.

Kompleksowa obsługa dotycząca projektowania mebli kuchennych na wymiar

Jak wspomnieliśmy, nasza oferta obejmuje pełną obsługę związaną z realizacją zamówienia na meble kuchenne na wymiar. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiednią kolorystykę, materiały oraz rozwiązania funkcjonalne, tak aby kuchnia stała się sercem domu i miejscem, w którym wszyscy domownicy będą chętnie spędzać czas.

Co więcej, nasza oferta obejmuje też inne meble, np. szafy na wymiar w Wesołej, garderoby oraz łazienki. W procesie projektowania wszystkich elementów szczególną uwagę zwracamy na ergonomię oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu nasze meble kuchenne i inne produkty są nie tylko piękne, ale także praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice