Przejdź do treści

Meble kuchenne – Warszawa Grochów

Zaprojektowanie idealnych mebli kuchennych na wymiar nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać, by były one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też funkcjonalne. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów, którzy pomogą Państwu na każdym etapie – od przygotowania szczegółowego projektu oraz darmowej wizualizacji z możliwością naniesienia na nią poprawek, do profesjonalnego montażu zamówionego wyposażenia we wskazanym miejscu.

Naszą ofertę mebli kuchennych kierujemy do mieszkańców Warszawy Grochowa, a także innych części tego miasta i nie tylko. Zapewniamy transport i montaż na terenie całego województwa mazowieckiego. Warto także wiedzieć, że w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wyposażenie kuchni! Oferujemy również meble łazienkowe w Warszawie na Grochowie, szafy wnękowe, garderoby i komody na wymiar.

Co wziąć pod uwagę, projektując meble kuchenne na wymiar?

Jak wspomnieliśmy, przy tworzeniu mebli kuchennych na wymiar warto pamiętać o kilku istotnych aspektach. I choć nasi projektanci pomogą Państwu na każdym etapie, dobrym rozwiązaniem jest analiza swoich potrzeb, do których zostaną dobrane odpowiednie elementy. Podstawowym celem mebli kuchennych jest zapewnienie wygodnej i praktycznej przestrzeni do pracy. Dlatego warto zadbać o ergonomię, czyli takie rozmieszczenie szafek i innych elementów, które pozwoli na swobodne poruszanie się i korzystanie z urządzeń.

Meble kuchenne na zamówienie dają również ogromne możliwości aranżacyjne. Mogą Państwo wybrać materiały, kolory oraz wzory, które pięknie skomponują się z resztą wnętrza, a w przypadku otwartych kuchni – z salonem. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, które doskonale wpasują się w każdy styl. Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć dostępne meble, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin naszego showroomu pod Warszawą!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice