Przejdź do treści

Meble łazienkowe – Warszawa Grochów

Wyjątkowe meble łazienkowe z oferty, którą kierujemy w szczególności do Klientów z Warszawy Grochowa oraz innych dzielnic tego miasta, powstają w naszej własnej pracowni stolarskiej i lakierni. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować cały proces ich powstawania, co sprawia, że wyróżniają się niezwykle wysoką jakością i wieloletnią trwałością. Dokładamy wszelkich starań, by zachwycały one Państwa zarówno funkcjonalnością, jak i pięknym, precyzyjnym wykończeniem.

Co równie istotne, choć nasz salon znajduje się w Warszawie, zarówno doradztwo przy projektowaniu, jak i dostawę czy montaż mebli łazienkowych zapewniamy również Klientom z innych okolicznych miejscowości oraz dalszych dzielnic. Oferujemy meble na wymiar w Zielonce, Ząbkach, Wesołej czy Ursusie. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie, tworząc projekty zgodnie z określonymi wymaganiami.

Fachowa pomoc w projektowaniu mebli łazienkowych

Współpraca z doświadczonymi projektantami i stolarzami z naszej firmy to klucz do sukcesu podczas tworzenia mebli łazienkowych na wymiar. Dysponują oni bowiem nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także odpowiednim sprzętem oraz wysokiej jakości materiałami, które pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że fachowa pomoc w projektowaniu mebli łazienkowych na zamówienie nie kończy się na stworzeniu projektu i wizualizacji. Nasi fachowcy świadczą także usługi związane z montażem zamówionych produktów, co pozwala na znaczną oszczędność czasu oraz gwarancję trwałości mebli. Zapraszamy do kontaktu, by już niebawem mogli się Państwo cieszyć swoją nową przestrzenią w domu, mieszkaniu lub biurze!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice