Przejdź do treści

Meble kuchenne – Warszawy Bielany

W EST Meble doskonale wiemy, że kuchnia to miejsce, w którym spędza się wiele czasu, dlatego warto zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. W związku z tym meble kuchenne na wymiar, które oferujemy Klientom z Warszawy Bielan i innych części tego miasta, są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale też trwałe i funkcjonalne. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią one Państwa wszystkie wymagania. Co więcej, zapewniamy profesjonalną obsługę – od przygotowania projektu, aż do montażu.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważne jest dla naszych Klientów posiadanie mebli kuchennych dokładnie dopasowanych do ich potrzeb. Dlatego też oferujemy szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów oraz fachowe doradztwo w zakresie projektowania i aranżacji przestrzeni kuchennej. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i realizację zamówienia na najwyższym poziomie. Ponadto z naszej oferty mogą Państwo również skorzystać, jeśli szukają mebli łazienkowych w Warszawie na Bielanach – również przygotowywanych na zamówienie.

Jakie elementy wchodzą w zakres mebli kuchennych na wymiar?

Meble kuchenne na wymiar to nie tylko szafki wiszące i stojące – to także wiele innych elementów, które mogą Państwo od nas zamówić, aby stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. Kluczowym elementem każdej kuchni, który wpływa na jej wygląd, są m.in. fronty meblowe. Nasi projektanci pomogą Państwu dopasować je pod względem kolorystyki, materiału i wzoru do reszty aranżacji. Ponadto istotne są blaty, które poza spełnianiem funkcji wizualnej muszą też być trwałe i odporne na trudne warunki użytkowania.

Nie bez znaczenia pozostają także drobniejsze elementy, takie jak uchwyty do szafek i szuflad czy sposób ich otwierania. Wszak detale w dużej mierze wpływają na komfort użytkowania całej kuchni. Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości w zakresie mebli kuchennych tworzonych na zamówienie? Zapraszamy do kontaktu!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice