Przejdź do treści
Strona główna » Szafy na wymiar » Ząbki

Ząbki

Szafy na wymiar – Ząbki

Indywidualne podejście do aranżacji swojego mieszkania czy domu przynosi wiele korzyści. Szafy na wymiar z naszej oferty skierowanej do mieszkańców Ząbek oraz całego województwa mazowieckiego to świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni, zwłaszcza w przypadku nietypowych wnętrz. W EST Meble oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa szaf na zamówienie, które idealnie wpasują się w każdą aranżację.

Tworzenie mebli na wymiar w Ząbkach to bowiem nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Klienta możemy dostosować ich wygląd i wyposażenie do określonych potrzeb. Ponadto podczas produkcji szaf na wymiar korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, a także dbamy o niezwykłą precyzję wykonania. W związku z tym satysfakcjonują one zarówno pod względem wyglądu, jak i wygody użytkowania.

Najwyższa jakość i trwałość szaf na wymiar

Jakość wykonania mebli to jeden z kluczowych aspektów, który wpływa na ich trwałość i estetykę. Dlatego też, jak wspomnieliśmy, w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze materiały, które gwarantują długotrwałe użytkowanie szaf na wymiar. Ponadto postanowiliśmy zainwestować we własną, doskonale wyposażoną pracownię – stolarnię i lakiernię – która umożliwia nam kontrolę nad całym procesem produkcji mebli.

Ogromnym jej atutem jest również możliwość realizacji indywidualnych zamówień Klientów – zarówno pod względem kolorystyki, jak i rodzaju wykończenia powierzchni. Dzięki temu każda szafa na wymiar może być dopasowana do konkretnej aranżacji wnętrza, a także spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie w Warszawie!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice