Przejdź do treści
Strona główna » Szafy na wymiar » Rembertów

Rembertów

Szafy na wymiar – Warszawa Rembertów

Nasze szafy na wymiar w Warszawi-Rembertów to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania w zakresie przechowywania rzeczy. Co jednak istotne, naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą stworzyć praktyczną przestrzeń zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i siedzibie firmy. W EST Meble dysponujemy własną stolarnią i lakiernią, w związku z czym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom, a także realizować skomplikowane projekty.

Wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości i precyzji. Chcemy bowiem, by efekt naszych prac satysfakcjonował Państwa zarówno pod względem swojej funkcjonalności, jak i niezrównanej estetyki pasującej do stworzonej w danym pomieszczeniu aranżacji. Nasi Klienci mają wpływ na każdy element szafy na wymiar – od wyboru kolorystyki, przez rodzaj frontów, aż po konfigurację jej wnętrza.

Wizualizacja szaf na wymiar i szybka realizacja zamówień

W ramach naszej oferty szaf na wymiar skierowanej do Klientów z Warszawy Rembertowa i pozostałych stołecznych dzielnic zapewniamy darmową wizualizację. Oznacza to, że przed rozpoczęciem realizacji zamówienia nasz projektant przygotuje dla Państwa komputerowy projekt mebla. Powoli to Państwu na dokładne zapoznanie się z wyglądem przyszłej szafy oraz ewentualne wprowadzenie zmian czy poprawek, aby mieć pewność, że będzie ona zgodna z wymaganiami.

Co jednak istotne, nasza oferta nie kończy się na szafach wnękowych. Znajdą w niej Państwo również inne meble na wymiar w Rembertowie – np. do kuchni, łazienki czy biura. Tworzymy również garderoby na zamówienie i komody. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo oraz z zachowaniem najwyższej staranności. Mają Państwo jakieś pytania lub chcieliby zaprojektować wymarzoną szafę na wymiar z naszą pomocą? Zapraszamy do kontaktu!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice