Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Wesoła

Meble na wymiar Wesoła

Meble na wymiar – Wesoła

Jeśli chcą Państwo wprowadzić do swoich wnętrz nowoczesną estetykę połączoną z niezwykłą funkcjonalnością i trwałością, zapraszamy do poznania naszej oferty mebli na wymiar w Wesołej. Ich największym atutem jest możliwość dopasowania do każdej przestrzeni, niezależnie od jej wielkości czy kształtu. Dzięki temu pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, co jest szczególnie ważne w przypadku małych mieszkań czy nietypowych pomieszczeń.

Co jednak istotne, nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Wesołej – ofertę mebli na wymiar kierujemy do Klientów z całej Warszawy i okolicznych miejscowości w woj. mazowieckim. Oferujemy meble łazienkowe, kuchenne i biurowe, a także garderoby, komody oraz szafy na wymiar w Warszawie na Gocławiu, Grochowie, Gocławiu, Rembertowie, Ochocie, Mokotowie, Pradze Południe, Bemowie, Bielanach, w Ząbkach i Zielonce.

Przygotowanie projektu, wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar

Przygotowanie projektu mebli na wymiar zaczyna się od dokładnego pomiaru pomieszczenia, w którym mają się one znaleźć. Następnie nasi specjaliści wspólnie z Klientem ustalają jego potrzeby i oczekiwania co do funkcjonalności oraz estetyki wyposażenia. Kolejnym etapem jest stworzenie wizualizacji projektu. W ten sposób jesteśmy w stanie przedstawić Państwu realistyczny obraz aranżacji już na etapie projektowania.

To z kolei pozwala na wprowadzenie ewentualnych zmian czy poprawek, zanim rozpocznie się proces produkcji zamówionych mebli na wymiar. Wszystkie elementy powstają w naszej pracowni stolarskiej i lakierniczej, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad ich jakością – od wyboru wysokogatunkowych materiałów, do precyzyjnego wykończenia. Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej pracy i ofercie? Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice