Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Ursus

Meble na wymiar Ursus

Meble na wymiar – Warszawa Ursus

Meble na wymiar to rozwiązanie wybierane w szczególności przez osoby, które pragną stworzyć wnętrza swojego domu, mieszkania czy biura zgodne z własnym gustem i potrzebami. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Warszawy Ursusa oraz innych dzielnic tego miasta i całego województwa mazowieckiego. W ramach usług natomiast zapewniamy fachowe doradztwo, stworzenie projektu i wizualizacji, a także terminową dostawę oraz montaż.

Nasze meble na zamówienie pozwalają zachować pełną kontrolę nad estetyką, funkcjonalnością oraz jakością wyposażenia wnętrz. Decydując się na takie rozwiązanie, mogą więc Państwo liczyć na wiele korzyści, które sprawią, że Wasza przestrzeń będzie nie tylko piękna, ale także praktyczna i komfortowa. Ponadto z naszą pomocą dopasują Państwo wszystkie elementy do konkretnego pomieszczenia, wykorzystując w pełni dostępne miejsce i jego potencjał.

Nowoczesne meble na zamówienie dopasowane do każdego stylu

W EST Meble dysponujemy własnym warsztatem stolarskim i lakierniczym, dzięki czemu mamy niemal nieograniczone możliwości produkcyjne. W związku z tym jesteśmy w stanie realizować zamówienia nawet na niestandardowe czy skomplikowane meble na wymiar, które spełnią najwyższe wymagania naszych Klientów. Co więcej, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, dodając do niej nowe materiały, wzory i akcesoria, a także rozwiązania konstrukcyjne.

Dzięki temu bez trudu dopasujemy nasze nowoczesne meble na zamówienie do każdego stylu i przeznaczenia wnętrza. Nad wyborem i projektowaniem poszczególnych elementów będą dodatkowo czuwać nasi specjaliści, którzy przeprowadzą Państwa przez cały proces i upewnią się, że efekt prac będzie w pełni satysfakcjonujący. Zapraszamy do składania zamówień, by niebawem cieszyć się nowym wyposażeniem!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice