Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Praga Południe

Meble na wymiar Praga Południe

Meble na wymiar – Praga Południe

Wybór mebli do domu, mieszkania czy biura to niełatwe zadanie, szczególnie w przypadku niestandardowych przestrzeni, które mają być urządzone funkcjonalnie, a jednocześnie stylowo. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na propozycje naszego salonu, który oferuje meble na wymiar na Pradze Południe. Choć nasza siedziba znajduje się właśnie w tej części stolicy, a showroom pod Warszawą, usługi kierujemy do wszystkich mieszkańców tego miasta i całego województwa mazowieckiego.

Znajdą Państwo u nas szeroką gamę nowoczesnych mebli na wymiar, które doskonale wpisują się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. W ofercie posiadamy m.in. meble kuchenne w Warszawie na Pradze Południe, meble łazienkowe, szafy wnękowe i garderoby. Asortyment uzupełniamy też ergonomicznymi biurkami do biur czy pokojów uczniów, różnego rodzaju komodami i półkami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

Przygotowanie szczegółowego projektu mebli na wymiar

W ramach ceny za nasze meble na wymiar (która jest zawsze niezwykle atrakcyjna) otrzymują Państwo również fachowe doradztwo przy wyborze oraz przygotowanie szczegółowej wizualizacji wnętrza. Nasi projektanci na tej podstawie mogą wprowadzić do projektu zmiany i poprawki, by efekt naszych prac spełniał wszystkie Państwa wymagania. Dzięki temu upewnimy się również, że gotowe elementy będą współgrały z resztą aranżacji i odpowiedzą Państwa gustom estetycznym.

Dzięki temu każdy Klient otrzymuje nie tylko meble na wymiar idealnie dopasowane do jego potrzeb, ale również kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Chętnie opowiemy Państwu więcej na temat naszych możliwości oraz przedstawimy szczegóły oferty, dlatego zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a także wizyt w naszym salonie stacjonarnym.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice