Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Mokotów

Meble na wymiar Mokotów

Meble na wymiar – Warszawa Mokotów

Meble na wymiar naszej produkcji to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie nie tylko wygodę, ale także indywidualny charakter wnętrz i funkcjonalność. Przygotowaną ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców Warszawy Mokotowa oraz innych dzielnic tego miasta, ale nie wyłącznie! Obsługujemy Klientów również z reszty Mazowsza – zapewniamy transport i montaż na terenie całego tego województwa.

Warto wiedzieć, że meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie zarówno dla domów czy mieszkań, jak i hoteli oraz biur. Chętnie podejmujemy więc współpracę nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale też firmowymi. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości meble biurowe w Warszawie-Mokotów, takie jak ergonomiczne i wygodne biurka, szafki czy półki. Ponadto oferujemy wyposażenie łazienki oraz kuchni, a także sypialni i innych pomieszczeń w postaci komód, szaf wnękowych czy garderób.

Doradztwo przy wyborze i projektowaniu mebli na wymiar

Wszystkim osobom, które zdecydują się na zakup naszych mebli na wymiar, zapewniamy też fachowe doradztwo przy wyborze. Pomożemy Państwu zdecydować się na najlepsze rozwiązania, które spełnią Wasze indywidualne potrzeby i wymagania. Ponadto dostosujemy materiały, wzory i kolorystykę do istniejącej aranżacji.

Dzięki temu stworzone wnętrze będzie się nie tylko prezentowało estetycznie, ale też wyróżniało swoją funkcjonalnością. Co istotne, nasi specjaliści przygotują dla Państwa projekt i wizualizację mebli na wymiar, a po wykonaniu zlecenia – zapewnią ich transport i montaż we wskazanym miejscu. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się jeszcze więcej i złożyć zamówienie na wymarzone produkty.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice