Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Gocław

Meble na wymiar Gocław

Meble na wymiar – Gocław

Nasze wysokiej jakości meble na wymiar idealnie wpasowują się w przestrzeń nie tylko domów i mieszkań, ale również prywatnych biur, siedzib firm oraz hoteli. Dlatego też w ofercie EST Meble skierowanej do mieszkańców Gocławia i innych warszawskich dzielnic, a także całego woj. mazowieckiego przygotowaliśmy bardzo duży wybór elementów, wzorów, kolorów i materiałów, który uzupełniamy bezpieczną dostawą oraz fachowym montażem zamówionych produktów.

W związku z tym bez trudu znajdą Państwo u nas meble na wymiar, które spełnią wszelkie indywidualne preferencje i nawet najwyższe wymagania. Będą też one idealnie prezentowały się w każdym wnętrzu, niezależnie od stworzonej w nim aranżacji. Co więcej, starannie kontrolujemy proces produkcji naszych mebli, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość i trwałość.

Jakie meble na wymiar wykonujemy?

Jak wspomnieliśmy, dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom szeroki wybór nowoczesnych i designerskich mebli na wymiar. Dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i bardziej lub mniej standardowe rozwiązania. W asortymencie EST Meble przygotowaliśmy między innymi meble łazienkowe w Warszawie-Gocławiu, a także ciekawe i funkcjonalne meble kuchenne, dzięki którym codzienne gotowanie będzie przyjemne oraz wygodne.

To jednak nie koniec naszej oferty! Wszystkim Klientom zapewniamy też szafy wnękowe i garderoby, których wnętrze, wyposażenie i rozmieszczenie półek, wieszaków czy szuflad mogą Państwo dostosować do swoich potrzeb. Na zamówienie wykonujemy też wygodne i ergonomiczne biurka, pojedyncze półki i mniejsze lub większe komody. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty mebli na wymiar, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – również do kontaktu.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice