Przejdź do treści
Strona główna » Meble na wymiar Warszawa Bemowo

Meble na wymiar Warszawa Bemowo

Meble na wymiar – Warszawa Bemowo

Meble na wymiar, które oferujemy mieszkańcom Bemowa i innych warszawskich dzielnic, są doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim w sytuacjach, gdy standardowe produkty nie pasują do danego wnętrza. Może to wynikać z nieregularnych kształtów pomieszczeń, skosów czy niewielkich metraży. Meble na zamówienie natomiast pozwalają na wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni, co jest niezwykle istotne w małych pomieszczeniach.

Ponadto są one idealne dla osób ceniących sobie indywidualny styl i chcących stworzyć unikalne wnętrze. Inną zaletą naszych mebli na wymiar jest możliwość dopasowania ich do określonych potrzeb i preferencji. Mogą Państwo wybierać spośród wielu materiałów, kolorów oraz dodatków, takich jak uchwyty, sposoby otwierania czy oświetlenie. Dzięki temu gotowe produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i wpisują się w Państwa upodobania.

Meble na wymiar do sypialni, biura, kuchni, salonu i łazienki

Meble na wymiar sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bowiem zróżnicowaną ofertę wyposażenia do sypialni (np. szafy wnękowe i garderoby), biura (np. półki i ergonomiczne biurka), salonu (np. komody), kuchni i łazienki. Co więcej, mogą Państwo dostosować wszystkie ich elementy, takie jak rozmieszczenie półek, szuflad i drążków na wieszaki w garderobie czy też kształt, wysokość oraz wielkość biurka, które pozwoli na wygodną pracę na co dzień.

Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji – do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie i tworzymy na podstawie zebranych informacji szczegółowy projekt wraz z wizualizacją. Dzięki temu upewnią się Państwo, że gotowe meble na wymiar sprawdzą się w danej przestrzeni. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości lub skorzystać z profesjonalnego doradztwa, zachęcamy do kontaktu oraz wizyty w salonie stacjonarnym.

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice