Przejdź do treści

Meble kuchenne – Warszawa Ochota

Warszawska Ochota to dzielnica, która nieustannie ewoluuje. Tak samo rozwija się nasza oferta mebli kuchennych, które wykonujemy na zamówienie i dostarczamy do Klientów na terenie całej stolicy i wielu okolicznych miejscowości. Zapewniamy fachową obsługę zarówno pod względem przygotowania szczegółowego projektu (wraz z wizualizacją i możliwością naniesienia na nią zmian czy poprawek), jak i profesjonalnego montażu w domu czy mieszkaniu.

Nowoczesne i wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar to propozycja dla osób, które cenią sobie indywidualny charakter wnętrz oraz dbałość o każdy detal. Pomożemy Państwu stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do określonych potrzeb i oczekiwań. Kuchnie to jednak nie wszystko, co oferujemy. W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne meble na wymiar w Warszawie-Ochocie, takie jak wyposażenie łazienki, szafy wnękowe czy garderoby.

Szybka realizacja zleceń na meble kuchenne

Nasze meble kuchenne na zamówienie zapełniają pełną swobodę w doborze materiałów, kolorów oraz wzorów, dzięki czemu mogą Państwo stworzyć unikalne i spersonalizowane aranżacje. Chętnie realizujemy również bardziej skomplikowane projekty i podejmujemy się umeblowania nawet wyjątkowo nietypowych pomieszczeń. Niezależnie jednak od rodzaju zamówienia gwarantujemy jego sprawną realizację i wysoką jakość.

W EST Meble dysponujemy bowiem własną, nowocześnie wyposażoną stolarnią i lakiernią, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować każdy etap produkcji. Korzystamy też wyłącznie z najlepszych materiałów, dzięki czemu gotowe meble kuchenne są trwałe i odporne na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Zainteresowaliśmy Państwa ofertą? Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie, by obejrzeć oferowane meble na żywo!

logo-est

Oferta

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, szafy, zabudowy, szafy wnękowe, garderoby, meble łazienkowe, półki, komody, biurka, szafki, zabudowy poddaszy.

Adres

ADRES: EST MEBLE Sp. z o.o.
ul. Niekłańska 35/1, 03-924 Warszawa NIP: 1133084189
SHOWROOM: Sienkiewicza 169, 05-082 Stare Babice